O FIRMIE
ASPmedica
ASPMEDICA jest wyłącznym dystrybutorem czołowego światowego producenta wyrobów medycznych dla kosmetologii i medycyny - Syneron-Candela (USA, Izrael).

O FIRMIE

ASPMEDICA jest wyłącznym dystrybutorem czołowego światowego producenta wyrobów medycznych dla kosmetologii i medycyny — Syneron-Candela (USA, Izrael). Wiemy, że najlepsze wyniki zależą od bardzo skutecznych procedur, które łączą właściwy produkt z odpowiednimi technikami: to jest nasza kluczowa siła. Nasze produkty są światowej klasy, opracowane przez Komitet Naukowy, światowej sławy specjalistów (lekarzy, farmaceutów, biologów, kosmetologów). Nasze produkty medycyny estetycznej są obecnie sprzedawane na 4 rynkach na całym świecie (Białoruś, Łotwa, Estonia, Litwa).

NASZA FILOZOFIA — WZAJEMNE, DOCHODOWE RELACJE BIZNESOWE

Pomożemy Ci:

 

Firma ASPMEDICA oferuje pełny zakres robót i wsparcie dla klinik, salonów piękności i innych:

CERTYFIKATY

ZESPÓŁ ZARZĄDZANIA W ASPMEDICA

Zespół zarządzający ASPMEDICA obejmuje doświadczonych pracowników klinik i profesjonalistów, którzy mogą pochwalić się ugruntowaną historią sukcesu firmy.
Razem tworzą niespotykaną równowagę strategicznych innowacji, wiedzy technologicznej i procesu decyzyjnego, w celu wdrożenia na rynek najbardziej skutecznych rozwiązań estetycznych technologii medycznych i udzielenia pomocy innym firmom w dziedzinie medycyny estetycznej.

 

Steffen Kohlstedde

Prezes i założyciel ASPEDICA

Steffen Kohlstedde posiada ponad 10-letnie doświadczenie w branży urządzeń medycznych i estetycznych, począwszy od swojego zaangażowania w jedną z wiodących na świecie firm zajmujących się urządzeniami estetycznymi — Syneron-Candela. Wśród znaczących wcześniejszych stanowisk, Steffen Kohlstedde pełnił funkcję wice-dyrektora ds. sprzedaży i operacji w Syneron-Candela Inc., gdzie był odpowiedzialny za rekrutację, wspieranie i inspirowanie partnerów Syneron-Candela. Pomimo faktu, że założył własną firmę dystrybucji wyrobów medycznych, nadal jest konsultantem firmy Syneron-Candela.

Eugene Bosko

Wiceprezes ds. sprzedaży i rozwoju firmy

Eugene Bosko posiada ponad 9 lat doświadczenia w branży medycyny estetycznej. Przed rozpoczęciem pracy w ASPMEDICA, Pan Bosko był zastępcą dyrektora wiodącej sieci klinik w Europie. Posiada bogate doświadczenie w tworzeniu ośrodków medycznych. Odbył staże i szkolenia w Rydze (Łotwa), Barcelonie (Madryt), Paryżu (Francja), Neu-Isenburg (Niemcy), Moskwie (Rosja), Litwie (Wilno); Bostonie (USA); Frankfurcie nad Menem (Niemcy).

Simonas Norkus

Dyrektor ds. zasobów ludzkich

Simonas Norkus został dyrektorem ds. zasobów ludzkich firmy w dniu 1 lutego 2017 r., odpowiedzialnym globalnie za zasoby ludzkie, ze szczególnym naciskiem na rozwijanie utalentowanych pracowników, w tym zarządzanie wydajnością, rozwojem talentów, wynagrodzeniami i premiami oraz zaangażowaniem. Mr. Norkus posiada ponad 7 lat doświadczenia w branży globalnych zasobów ludzkich.

Julia Jurgele

Wiceprezes ds. globalnego marketingu

Julia Jurgele posiada ponad 15-letnie doświadczenie w dziedzinie marketingu, zarządzania sprzedażą, doradztwa i rozwoju biznesu w dziedzinie medycyny. Przez siedem lat sprawowała kontrolę nad siecią klinik w Europie, gdzie była w pełni zaangażowana w ich rozwój.

Lukas Grabauskas

Wiceprezes ds. operacji

Lukas Grabauskas jest odpowiedzialny za działania i łańcuch dostaw, w tym w zakresie informatyki, outsourcingu, konserwacji, zaopatrzenia, magazynowania, zapewnienia jakości, logistyki i regulacji. Lukas ma 9 lat doświadczenia w branży laserowej, w tym doświadczenie operacyjne i logistyczne. Przed podjęciem pracy w ASPMEDICA Ronen, pracował przez 7 lat jako dyrektor ds. planowania globalnego w dużej firmie farmaceutycznej.

Paulius Radzevicius

Dyrektor finansowy w krajach bałtyckich

Paulius Radzevicius posiada duże doświadczenie na rynkach finansowych jako dyrektor, dyrektor finansowy i konsultant, w tym 15 lat w branży usług opieki zdrowotnej.

Marina Pavlovskaya

Dyrektor ds. finansowych na Białorusi

Marina Pavlovskaya posiada ponad 14 lat doświadczenia w zarządzaniu finansami w firmach publicznych i prywatnych i w różnych gałęziach przemysłu, w tym oprogramowania, komunikacji i budownictwa. Marina jest odpowiedzialna za operacje finansowe ASPMEDICA.

Veronika Spirydonova

Regionalny dyrektor sprzedaży

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie międzynarodowych marek działających na rynku Republiki Białoruś, Veronika Spirydonova stała się pasjonatką piękna i od 2005 roku koncentruje się na rynku estetyki medycznej na Białorusi. Wdrażając swoje doświadczenie, dołączyła do ASPMEDICA, ponieważ reprezentuje przyszłość świata estetycznego, mając wiedzę o najlepszej technologii, narzędzia marketingowe, a co najważniejsze, ludzi.

Justinas Alijauskas

Kierownik działu serwisu na Litwie, Łotwie, Estonii

Ponad 12-letnie doświadczenie w projektowaniu systemów laserowych pozwoliło mu kierować zespołem serwisowym ASPMEDICA w krajach bałtyckich.

Artsiom Farino

Kierownik działu serwisu na Białorusi

Ponad 7-letnie doświadczenie w projektowaniu systemów laserowych pozwoliło mu kierować zespołem serwisowym ASPMEDICA na Białorusi.

Monika Čereškienė

Regionalny menedżer sprzedaży

Monika Čereškienė posiada ponad 15-letnie doświadczenie na różnych stanowiskach kierowniczych w różnych gałęziach przemysłu, w tym w ostatnich 12 latach w dziedzinie estetycznej. Przed podjęciem pracy w ASPMEDICA, Pani Čereškienė pracowała jako europejski menedżer sprzedaży na rynku globalnym w branży farmaceutycznej.

Olga Grynkevich

Regionalny menedżer sprzedaży

Kierownik sprzedaży z 4-letnim doświadczeniem zawodowym w sprzedaży produktów medycznych B2B i B2C. Sprawdzone doświadczenie w negocjacjach dotyczących analizy rynku oraz wprowadzania nowych produktów i ich pozycjonowania. Posiada doskonałe umiejętności w zakresie obsługi klienta.

MEDYCZNA RADA DORADCZA (MAB)

ASPMEDICA powołała Medyczną Radę Doradczą (MAB) celem przekazywania wytycznych i wskazówek dla pracowników i dyrektorów. Członkowie MAB są wybierani na podstawie swojej wiedzy i kompetencji w zakresie estetyki i medycyny, a także przekazują swoje umiejętności i wiedzę fachową. Nasza Medyczna Rada Doradcza zapewnia najlepsze praktyki kliniczne i ciągłą poprawę jakości. W ASPMEDICA nasi klienci mogą uzyskać wiedzę i doświadczenie, jak pracować z naszymi urządzeniami estetycznymi i medycznymi.

 

Dr Jurgita Stoskiene

Szef Medycznej Rady Doradczej

Dr Jurgita Stoskiene jest jednym z wiodących dermatologów i uznanym ekspertem w dziedzinie medycyny estetycznej na Litwie. Specjalizuje się w technologiach laserowych i radiowych stosowanych w zabiegach estetycznych twarzy i ciała. Otrzymała certyfikat francuskiego Towarzystwa Mezoterapii. Dr Jurgita Stoskiene posiada ponad 15 lat doświadczenia w zarządzaniu w przemyśle estetycznym, a także jest właścicielem własnej firmy. Odpowiada za zespół do spraw szkolenia klinicznego i programy edukacyjne.

Dr Violeta Medvedeva

Członek Medycznej Rady Doradczej

Dr Violeta Medvedeva posiada szerokie doświadczenie w dziedzinie dermatologii, kosmetologii, wenerologii. Specjalizacja: Dermo-Onkologia, Dermo-wenerologia, Dermatologia estetyczna i laserowa, Chirurgia laserowa. Jest członkiem Litewskiego Stowarzyszenia Dermo-wenerologów. Jest członkiem Europejskiej Akademii Dermo-wenerologii.
Otrzymała certyfikat z medycynie estetycznej, dermatologii interwencyjnej, dermatoskopii. Odbyła staże i szkolenia w Rydze (Łotwa), Tallinie (Estonia), Barcelonie (Hiszpania), Paryżu (Francja), Sarajewie (Macedonia), Moskwie (Rosja), Berlinie (Niemcy), Mediolanie (Włochy).

Dr Nataly Gerula

Członek Medycznej Rady Doradczej

Dr Nataly Gerula posiada szerokie doświadczenie w dziedzinie dermatologii, kosmetologii, wenerologii i immunologii. Odbyła szkolenia z różnych metod leczenia i odmładzania, w tym mezoterapii estetycznej i homeopatycznej, PRP, technologii chemicznych peelingów dermatologicznych, frakcyjnego odmładzania laserem, odmładzania skóry i usuwania plam starczych, laserowego leczenia zmian naczyniowych. Jest członkiem łotewskiego stowarzyszenia lekarzy dermatologów i kosmetologów, łotewskiego stowarzyszenia immunologów.

Vytautas Cepulis

Chirurg

Specjalizacja: Doktor chirurgii szczękowo-zębowej; lekarz chirurgii.
Specjalizacja: Chirurgia onkologii głowy i szyi. Opublikował ponad 50 artykułów naukowych i popularnych w litewskich i zagranicznych publikacjach medycznych. Uzyskał najwyższą kategorię kwalifikacji zawodowych chirurga onkologa. Jest członkiem Stowarzyszenia Chirurgów, Stowarzyszenia Chirurgii Szczękowej i Szczękowo-Czołowej, Stowarzyszenia Onkologów na Litwie. Jest członkiem Stowarzyszenia Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Litwy. Członek Collegium Litewskiego Komitetu Bioetyki.

Dr Anna Sviridova

Członek Medycznej Rady Doradczej

Dr Anna Sviridova jest absolwentką uniwersytetu Stradins w Rydze, Wydziału Medycyny; na Uniwersytecie Łotewskim uzyskała specjalizację z dermo-wenerologii.
W Szwajcarii potwierdziła swoje kwalifikacje lekarza. Dr Sviridova pracowała we Włoszech (Mediolanie) jako rezydent, specjalista dermo-wenerologii.

Dr Anna Sviridova zdobyła dalsze kształcenie dermatologiczne, w tym kurs dermatoskopii (Graz, Austria), kurs trichologii (Bolonia i Florencja we Włoszech), studiowała różne techniki laserowe stosowane w medycynie, chirurgii i dermatologii, mezoterapii, biorewitalizacji (Ryga). Studiowała metody laserowego leczenia zmian naczyniowych, zmian skórnych, depilacji laserowej, odmładzania i laserowego usuwania plam starczych.

Członek Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologów, Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Dermatoskopii, Członek Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Laserowej, Członek Włoskiego Stowarzyszenia Trychologii, Członek Włoskiego Stowarzyszenia Nieinwazyjnej Diagnozy w zakresie Dermatologii, Członek Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Kosmetycznej i Estetycznej.

Olesia Fomina

Członek Medycznej Rady Doradczej

Specjalizacja: Dermo-Onkologia, Dermo-wenerologia, Dermatologia estetyczna i laserowa.

Jest członkiem Litewskiego Stowarzyszenia Dermo-wenerologów. Jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Dermo-wenerologów. Odbyła szkolenia w Niemczech, Monaco, Estonii, Turcji, Hiszpanii, Francji, Czechach.

Romualda Kazanaviciene

Członek Medycznej Rady Doradczej

Specjalizacja: Dermo-Onkologia, Dermo-wenerologia, Dermatologia estetyczna i laserowa.

Jest członkiem Litewskiego Stowarzyszenia Dermo-wenerologów (LDA). Jest członkiem Europejskiej Akademii Dermo-wenerologii (EDA). Ukończone kursy biorewitalizacji, mezoterapii. Odbył szkolenie w Monachium (Niemcy), Istambule (Turcja), Barcelonie (Hiszpania).

Dr Jelena Rutkovska

Członek Medycznej Rady Doradczej

Specjalizacja: Dermo-Onkologia, Dermo-wenerologia, Dermatologia estetyczna i laserowa.

Dr Jelena Rutkovska ukończyła Akademię Medyczną w Rydze (obecnie Riga Stradina University) w specjalności lekarza, a także Riga Beauty School J. Asars w specjalizacji kosmetologa. Certyfikowany dermo-wenerolog przez Łotewskie Stowarzyszenie Dermo-wenerologów. Odbyła szkolenia w Niemczech, Monaco, Francji, Czechach, na Litwie.

Marta Juchneviсh

Kosmetolog

Specjalizacja: Pielęgniarsko-kosmetologiczna, kosmetologia estetyczna i laserowa.

Ukończył Wyższą Szkołę Medyczną w Wilnie. Kwalifikacja — pielęgniarstwo ogólne. Jest członkiem Litewskiego Stowarzyszenia Kosmetologów. Ukończone studia w szkole „SGA”, kwalifikacje: specjalista kosmetolog — mezoterapia. Studiowała i uczestniczyła w szkoleniach z zakresu procedury medycyny estetycznej świadczonej przez lekarzy na Litwie, w Rosji, Niemczech i USA. Odbyła szkolenia w Niemczech, Francji, Czechach, na Litwie.

KONTAKTY

ASPMEDICA  Ltd.

Litwa, Wilno, LT-03158,
M. Valančiaus g. 7-51

info@aspmedica.com
www.aspmedica.com

+370 68257573
+371 20262266

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ASPMEDICA  Ltd.

Estonia, Tallinn

info@aspmedica.com
www.aspmedica.com

+371 20262266
+370 68257573

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ASPMEDICA  Ltd.

Latvia, Riga
LV-1010, Jeruzalemes street 2/4,
3rd floor, room 308

info@aspmedica.com
www.aspmedica.com

+371 20262266
+370 68257573

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ASPMEDICA-BEL Ltd.

Belarus, Minsk
220053, Orlovskaya str. 40а,
3rd floor, room 10

info@aspmedica.com
www.aspmedica.com

+375 291717107
+375 291713117
+37517 2392384 (Phone/Fax)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ASPMEDICA sp. z.o.o.

Poland, 00-848 Warsaw,
Zelazna, str. 59, N. 5.5

info.pl@aspmedica.com
www.aspmedica.pl

+48 731 049 467

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI